768143512GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768143512GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 768143512GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 768143512GPTR13.pdf
  • Pranešimas
768143512GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 768143512GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102394 pcs Duomenų lapas 768143512GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 768 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 5.1k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 5.1k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
768143561GP
768143561GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 560 OHM 14SOIC
Sandelyje: 103269 pcs
parsisiųsti: 768143561GP.pdf
RFQ
768143511GPTR13
768143511GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC
Sandelyje: 106187 pcs
parsisiųsti: 768143511GPTR13.pdf
RFQ
768143560G
768143560G
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 768143560G.pdf
parsisiųsti: 768143560GPTR13.pdf
parsisiųsti: 768143561G.pdf
parsisiųsti: 768143511GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus