767163823GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163823GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767163823GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767163823GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767163823GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767163823GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96841 pcs Duomenų lapas 767163823GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 82k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 82k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
767163824GP
767163824GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Sandelyje: 98729 pcs
parsisiųsti: 767163824GP.pdf
RFQ
767163824G
767163824G
Sandelyje: 5465 pcs
parsisiųsti: 767163824G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767163823GP.pdf
parsisiųsti: 767163823G.pdf