767163152GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163152GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767163152GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767163152GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767163152GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767163152GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91041 pcs Duomenų lapas 767163152GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.5k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 1.5k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
767163152GP
767163152GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC
Sandelyje: 57941 pcs
parsisiųsti: 767163152GP.pdf
RFQ
767163154GPTR13
767163154GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC
Sandelyje: 96266 pcs
parsisiųsti: 767163154GPTR13.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767163150GPTR13.pdf
767163154G
767163154G
parsisiųsti: 767163154G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767163151GP.pdf
parsisiųsti: 767163153G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus