767161472GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161472GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161472GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161472GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767161472GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767161472GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87117 pcs Duomenų lapas 767161472GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
767161474GPTR13
767161474GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC
Sandelyje: 103259 pcs
parsisiųsti: 767161474GPTR13.pdf
RFQ
767161473G
767161473G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5505 pcs
parsisiųsti: 767161473G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161471GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC
767161472GP
767161472GP
parsisiųsti: 767161472GP.pdf
parsisiųsti: 767161474G.pdf
parsisiųsti: 767161474GP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus