767161332GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161332GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161332GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161332GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767161332GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767161332GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91398 pcs Duomenų lapas 767161332GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3.3k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 3.3k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
767161334G
767161334G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5143 pcs
parsisiųsti: 767161334G.pdf
RFQ
767161332GP
767161332GP
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC
Sandelyje: 98585 pcs
parsisiųsti: 767161332GP.pdf
RFQ
767161330GPTR13
767161330GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161330GPTR13.pdf
parsisiųsti: 767161333G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161331GP.pdf