767161221GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161221GP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161221GP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161221GP.pdf
  • Pranešimas
767161221GP specifikacijos
Dalies numeris 767161221GP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88154 pcs Duomenų lapas 767161221GP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 220
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 220 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767161220GPTR13
767161220GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC
Sandelyje: 91246 pcs
parsisiųsti: 767161220GPTR13.pdf
RFQ
767161223G
767161223G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC
Sandelyje: 4729 pcs
parsisiųsti: 767161223G.pdf
RFQ
767161204GP
767161204GP
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 200K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161204GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC