767161201GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161201GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767161201GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 767161201GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767161201GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767161201GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92690 pcs Duomenų lapas 767161201GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 200
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 200 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
767161202GPTR13
767161202GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC
Sandelyje: 102997 pcs
parsisiųsti: 767161202GPTR13.pdf
RFQ
767161201G
767161201G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
Sandelyje: 5310 pcs
parsisiųsti: 767161201G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 767161184G.pdf