767143821GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143821GP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767143821GP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767143821GP.pdf
  • Pranešimas
767143821GP specifikacijos
Dalies numeris 767143821GP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89861 pcs Duomenų lapas 767143821GP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 820 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767143684GP
767143684GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
Sandelyje: 81400 pcs
parsisiųsti: 767143684GP.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
Sandelyje: 93010 pcs
parsisiųsti: 767143820GP.pdf
RFQ
767143821GPTR13
767143821GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143821GPTR13.pdf
767143820GPTR13
767143820GPTR13
parsisiųsti: 767143820GPTR13.pdf
767143821G
767143821G