767143563GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143563GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767143563GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767143563GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767143563GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767143563GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 56K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98461 pcs Duomenų lapas 767143563GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 56k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 56k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
767143564GPTR13
767143564GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 560K OHM 14SOIC
Sandelyje: 86523 pcs
parsisiųsti: 767143564GPTR13.pdf
RFQ
767143562G
767143562G
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4195 pcs
parsisiųsti: 767143562G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 560 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143561GPTR13.pdf
767143680GP
767143680GP
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143680GP.pdf