767143474GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143474GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767143474GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767143474GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767143474GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767143474GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86977 pcs Duomenų lapas 767143474GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 470k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 470k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
767143473GPTR13
767143473GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC
Sandelyje: 107218 pcs
parsisiųsti: 767143473GPTR13.pdf
RFQ
767143473GP
767143473GP
Sandelyje: 89267 pcs
parsisiųsti: 767143473GP.pdf
RFQ
767143473G
767143473G
parsisiųsti: 767143473G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143511G.pdf
parsisiųsti: 767143511GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143511GP.pdf