767143391GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143391GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767143391GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767143391GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767143391GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767143391GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105440 pcs Duomenų lapas 767143391GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 390
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 390 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
767143390GPTR13
767143390GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
Sandelyje: 104412 pcs
parsisiųsti: 767143390GPTR13.pdf
RFQ
767143393G
767143393G
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC
Sandelyje: 6046 pcs
parsisiųsti: 767143393G.pdf
RFQ
767143390GP
767143390GP
parsisiųsti: 767143390GP.pdf
parsisiųsti: 767143392GPTR13.pdf
parsisiųsti: 767143392G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143392GP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus