767143272GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143272GP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767143272GP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767143272GP.pdf
  • Pranešimas
767143272GP specifikacijos
Dalies numeris 767143272GP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92884 pcs Duomenų lapas 767143272GP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.7k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Kiti vardai 767-143-R2.7KP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 7
Pins skaičius 14 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm)
Išsamus aprašymas 2.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Circuit Type Isolated
Programos -
Susiję produktai
767143271GP
767143271GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
Sandelyje: 93883 pcs
parsisiųsti: 767143271GP.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14SOIC
Sandelyje: 100881 pcs
parsisiųsti: 767143274GP.pdf
RFQ
767143270G
767143270G
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143270G.pdf
parsisiųsti: 767143274G.pdf
767143271GPTR13
767143271GPTR13
parsisiųsti: 767143271GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767143272G.pdf
767143272GPTR13
767143272GPTR13
parsisiųsti: 767143272GPTR13.pdf
parsisiųsti: 767143273GPTR13.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus