767141222GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141222GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 767141222GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 767141222GPTR13.pdf
  • Pranešimas
767141222GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 767141222GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96802 pcs Duomenų lapas 767141222GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 767 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.093" (2.36mm) Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Susiję produktai
767141224G
767141224G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 220K OHM 14SOIC
Sandelyje: 5760 pcs
parsisiųsti: 767141224G.pdf
RFQ
767141220GPTR13
767141220GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 22 OHM 14SOIC
Sandelyje: 89607 pcs
parsisiųsti: 767141220GPTR13.pdf
RFQ
767141224GP
767141224GP
parsisiųsti: 767141224GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 767141222G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC