766163823GPTR7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766163823GPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766163823GPTR7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
766163823GPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 766163823GPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96885 pcs Duomenų lapas 766163823GPTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 82k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 82k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766163824GP
766163824GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
Sandelyje: 102009 pcs
parsisiųsti: 766163824GP.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC