766163681GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766163681GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766163681GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766163681GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766163681GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70089 pcs Duomenų lapas 766163681GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 680
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 680 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766163680G
766163680G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC
Sandelyje: 5224 pcs
parsisiųsti: 766163680G.pdf
RFQ
766163682GPTR13
766163682GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
Sandelyje: 69801 pcs
parsisiųsti: 766163682GPTR13.pdf
RFQ
parsisiųsti: 766163682G.pdf
766163682GP
766163682GP
parsisiųsti: 766163682GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
766163681GPTR7
766163681GPTR7
parsisiųsti: 766163681GPTR7.pdf
parsisiųsti: 766163680GPTR7.pdf