766163273GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766163273GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766163273GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766163273GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766163273GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61104 pcs Duomenų lapas 766163273GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 27k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 27k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766163330G
766163330G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC
Sandelyje: 5971 pcs
parsisiųsti: 766163330G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC
Sandelyje: 4466 pcs
parsisiųsti: 766163272G.pdf
RFQ
766163274GPTR7
766163274GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 766163274GPTR7.pdf
parsisiųsti: 766163273GPTR7.pdf
766163273GP
766163273GP
parsisiųsti: 766163273GP.pdf
766163274GPTR13
766163274GPTR13
parsisiųsti: 766163274GPTR13.pdf