766163154GPTR7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766163154GPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766163154GPTR7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
766163154GPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 766163154GPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85469 pcs Duomenų lapas 766163154GPTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 150k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 150k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
766163154GP
766163154GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC