766163123GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766163123GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766163123GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766163123GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766163123GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60961 pcs Duomenų lapas 766163123GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 12k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 12k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
766163123G
766163123G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5791 pcs
parsisiųsti: 766163123G.pdf
RFQ
766163124GPTR7
766163124GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
Sandelyje: 107515 pcs
parsisiųsti: 766163124GPTR7.pdf
RFQ