766161821GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766161821GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766161821GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766161821GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766161821GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66370 pcs Duomenų lapas 766161821GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 820 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Susiję produktai
766161821G
766161821G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Sandelyje: 5982 pcs
parsisiųsti: 766161821G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5869 pcs
parsisiųsti: 766161822G.pdf
RFQ
766161820GPTR7
766161820GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 766161820GPTR7.pdf
766161821GP
766161821GP
parsisiųsti: 766161821GP.pdf