766161390GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766161390GP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766161390GP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
833 pcs
  • Pranešimas
766161390GP specifikacijos
Dalies numeris 766161390GP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83051 pcs Duomenų lapas 766161390GP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 39
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766161390GPTR7
766161390GPTR7
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Sandelyje: 90982 pcs
parsisiųsti: 766161390GPTR7.pdf
RFQ
766161334GP
766161334GP
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Sandelyje: 87828 pcs
parsisiųsti: 766161334GP.pdf
RFQ
766161334G
766161334G
parsisiųsti: 766161334G.pdf
766161391GPTR13
766161391GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
parsisiųsti: 766161391GPTR13.pdf
parsisiųsti: 766161334GPTR13.pdf
parsisiųsti: 766161390G.pdf
parsisiųsti: 766161391G.pdf
766161390GPTR13
766161390GPTR13