766161153GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766161153GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 15K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766161153GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766161153GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766161153GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 15K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60628 pcs Duomenų lapas 766161153GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 15k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 15k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Susiję produktai
766161152GP
766161152GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC
Sandelyje: 91944 pcs
parsisiųsti: 766161152GP.pdf
RFQ
766161153GPTR7
766161153GPTR7
Sandelyje: 92744 pcs
parsisiųsti: 766161153GPTR7.pdf
RFQ
766161152G
766161152G
parsisiųsti: 766161152G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 150K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 766161154G.pdf
parsisiųsti: 766161152GPTR7.pdf
parsisiųsti: 766161154GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC
766161152GPTR13
766161152GPTR13
parsisiųsti: 766161152GPTR13.pdf
parsisiųsti: 766161154GPTR13.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus