766161103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766161103GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Duomenų lapai: 766161103GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766161103GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766161103GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59993 pcs Duomenų lapas 766161103GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 15 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766161103JPTR13
766161103JPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Sandelyje: 65094 pcs
parsisiųsti: 766161103JPTR13.pdf
RFQ
766161102G
766161102G
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC
Sandelyje: 5815 pcs
parsisiųsti: 766161102G.pdf
RFQ
766161102GP
766161102GP
parsisiųsti: 766161102GP.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
parsisiųsti: 766161104G.pdf
766161103JPTR7
766161103JPTR7
parsisiųsti: 766161103JPTR7.pdf