766143824GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766143824GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766143824GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766143824GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766143824GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57195 pcs Duomenų lapas 766143824GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 820k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Susiję produktai
766143824G
766143824G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC
Sandelyje: 4837 pcs
parsisiųsti: 766143824G.pdf
RFQ
766143823GP
766143823GP
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SOIC
Sandelyje: 83532 pcs
parsisiųsti: 766143823GP.pdf
RFQ
766145131A
766145131A
apibūdinimas: RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766145131A.pdf
parsisiųsti: 766145121A.pdf
766145121AP
766145121AP
parsisiųsti: 766145121AP.pdf