766143470GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766143470GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766143470GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766143470GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766143470GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67268 pcs Duomenų lapas 766143470GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766143470GP
766143470GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Sandelyje: 104073 pcs
parsisiųsti: 766143470GP.pdf
RFQ
766143471G
766143471G
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC
Sandelyje: 4973 pcs
parsisiųsti: 766143471G.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766143394GP.pdf
766143394GPTR7
766143394GPTR7
parsisiųsti: 766143394GPTR7.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC