766143221GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766143221GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766143221GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766143221GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766143221GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61431 pcs Duomenų lapas 766143221GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 220
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 220 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766143222GPTR7
766143222GPTR7
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
Sandelyje: 109454 pcs
parsisiųsti: 766143222GPTR7.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Sandelyje: 105206 pcs
parsisiųsti: 766143221GPTR7.pdf
RFQ
766143221GP
766143221GP
parsisiųsti: 766143221GP.pdf
766143220GPTR13
766143220GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766143220GPTR13.pdf
parsisiųsti: 766143222GP.pdf
766143223G
766143223G
parsisiųsti: 766143223G.pdf
parsisiųsti: 766143220G.pdf
parsisiųsti: 766143222GPTR13.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus