766141821GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766141821GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766141821GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766141821GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766141821GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65496 pcs Duomenų lapas 766141821GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 820 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766141822GPTR13
766141822GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 8.2K OHM 14SOIC
Sandelyje: 54983 pcs
parsisiųsti: 766141822GPTR13.pdf
RFQ
766141822GPTR7
766141822GPTR7
Sandelyje: 103961 pcs
parsisiųsti: 766141822GPTR7.pdf
RFQ
766141822G
766141822G
parsisiųsti: 766141822G.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766141820G.pdf
766141821GP
766141821GP
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766141821GP.pdf