766141331GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766141331GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766141331GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766141331GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766141331GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62393 pcs Duomenų lapas 766141331GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 330
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 330 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766141331G
766141331G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC
Sandelyje: 5038 pcs
parsisiųsti: 766141331G.pdf
RFQ
766141330GP
766141330GP
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 33 OHM 14SOIC
Sandelyje: 89635 pcs
parsisiųsti: 766141330GP.pdf
RFQ
parsisiųsti: 766141330G.pdf
766141330GPTR13
766141330GPTR13
parsisiųsti: 766141330GPTR13.pdf
766141330GPTR7
766141330GPTR7
parsisiųsti: 766141330GPTR7.pdf
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
parsisiųsti: 766141332GP.pdf
parsisiųsti: 766141332GPTR13.pdf
parsisiųsti: 766141331GPTR7.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus