766141151GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 766141151GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC
Duomenų lapai: 766141151GPTR13.pdf
  • Pranešimas
766141151GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 766141151GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72740 pcs Duomenų lapas 766141151GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Serija 766 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 150
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 13 Pins skaičius 14
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.069" (1.75mm) Išsamus aprašymas 150 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
766141151G
766141151G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC
Sandelyje: 4354 pcs
parsisiųsti: 766141151G.pdf
RFQ
766141152GPTR13
766141152GPTR13
apibūdinimas: RES ARRAY 13 RES 1.5K OHM 14SOIC
Sandelyje: 58728 pcs
parsisiųsti: 766141152GPTR13.pdf
RFQ
parsisiųsti: 766141153G.pdf
766141151GP
766141151GP