753243101GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753243101GP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 12 RES 100 OHM 24DRT
Duomenų lapai: 753243101GP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
753243101GP specifikacijos
Dalies numeris 753243101GP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 12 RES 100 OHM 24DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51825 pcs Duomenų lapas 753243101GP.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 24-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 12 Pins skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 100 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT