753163102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163102GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753163102GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT
Duomenų lapai: 753163102GPTR13.pdf
  • Pranešimas
753163102GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 753163102GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65874 pcs Duomenų lapas 753163102GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
753161512GPTR13
753161512GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 14 RES 5.1K OHM 16DRT
Sandelyje: 64944 pcs
parsisiųsti: 753161512GPTR13.pdf
RFQ
753163102GP
753163102GP
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DRT