753161473GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753161473GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753161473GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT
Duomenų lapai: 753161473GPTR13.pdf
  • Pranešimas
753161473GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 753161473GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69753 pcs Duomenų lapas 753161473GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 40mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 14 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 47k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT