753121222GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753121222GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT
Duomenų lapai: 753121222GPTR13.pdf
  • Pranešimas
753121222GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 753121222GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61594 pcs Duomenų lapas 753121222GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 40mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 12-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 11 Pins skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT