753083560GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 753083560GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT
Duomenų lapai: 753083560GPTR13.pdf
  • Pranešimas
753083560GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 753083560GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61275 pcs Duomenų lapas 753083560GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serija 753 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 56
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 56 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Circuit Type Isolated Programos -
Susiję produktai
753083560GP
753083560GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 56 OHM 8SRT