752243450GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752243450GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 12 RES 45 OHM 24DRT
Duomenų lapai: 752243450GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752243450GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752243450GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 12 RES 45 OHM 24DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76599 pcs Duomenų lapas 752243450GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 45
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 24-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 12 Pins skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 45 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7522B1522-9
7522B1522-9
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CABLE COAXIAL 22AWG
Sandelyje: 22510 pcs
parsisiųsti: 7522B1522-9.pdf
RFQ
752243220GTR7
752243220GTR7
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Sandelyje: 5186 pcs
parsisiųsti: 752243220GTR7.pdf
RFQ
752243450GP
752243450GP
apibūdinimas: RES ARRAY 12 RES 45 OHM 24DRT