752241510GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752241510GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 22 RES 51 OHM 24DRT
Duomenų lapai: 752241510GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752241510GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752241510GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 22 RES 51 OHM 24DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72248 pcs Duomenų lapas 752241510GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 51
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 24-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 22 Pins skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 51 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT