752201473JPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752201473JPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 18 RES 47K OHM 20DRT
Duomenų lapai: 752201473JPTR13.pdf
  • Pranešimas
752201473JPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752201473JPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 18 RES 47K OHM 20DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80649 pcs Duomenų lapas 752201473JPTR13.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 18 Pins skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 47k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT