752181822GPTR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752181822GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 16 RES 8.2K OHM 18DRT
Duomenų lapai: 752181822GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752181822GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752181822GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 16 RES 8.2K OHM 18DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85822 pcs Duomenų lapas 752181822GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 8.2k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 18-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 16 Pins skaičius 18
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 8.2k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT