752163470GPTR7A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752163470GPTR7A
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT
Duomenų lapai: 752163470GPTR7A.pdf
  • Pranešimas
752163470GPTR7A specifikacijos
Dalies numeris 752163470GPTR7A Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61213 pcs Duomenų lapas 752163470GPTR7A.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752163330GPTR13
752163330GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DRT
Sandelyje: 89683 pcs
parsisiųsti: 752163330GPTR13.pdf
RFQ
752181102G
752181102G
apibūdinimas: RES ARRAY 16 RES 1K OHM 18DRT