752161472GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752161472GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 14 RES 4.7K OHM 16DRT
Duomenų lapai: 752161472GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752161472GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752161472GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 14 RES 4.7K OHM 16DRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74247 pcs Duomenų lapas 752161472GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-DRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 14 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752161473G
752161473G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT
Sandelyje: 4771 pcs
parsisiųsti: 752161473G.pdf
RFQ
752161472GPTR7
752161472GPTR7
Sandelyje: 67868 pcs
parsisiųsti: 752161472GPTR7.pdf
RFQ
752161221GP
752161221GP
apibūdinimas: RES ARRAY 14 RES 220 OHM 16DRT
parsisiųsti: 752161221GP.pdf