752123220GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123220GTR7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752123220GTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT
Duomenų lapai: 752123220GTR7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
752123220GTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752123220GTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5247 pcs Duomenų lapas 752123220GTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 12-SRT Kiti vardai 752-123-22TR
752123220GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 6
Pins skaičius 12 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm)
Išsamus aprašymas 22 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Circuit Type Isolated