752101153GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752101153GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SRT
Duomenų lapai: 752101153GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752101153GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752101153GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66426 pcs Duomenų lapas 752101153GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 15k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 9 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 15k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT