752101102GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752101102GTR7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752101102GTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT
Duomenų lapai: 752101102GTR7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
752101102GTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752101102GTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5616 pcs Duomenų lapas 752101102GTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)