752091510GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091510GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752091510GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT
Duomenų lapai: 752091510GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752091510GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752091510GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 51 OHM 9SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79890 pcs Duomenų lapas 752091510GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 51
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 51 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752091474GPTR13
752091474GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT
Sandelyje: 87173 pcs
parsisiųsti: 752091474GPTR13.pdf
RFQ
752091512GP
752091512GP
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 9SRT
Sandelyje: 48142 pcs
parsisiųsti: 752091512GP.pdf
RFQ
752091561G
752091561G
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT