752091222GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091222GPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752091222GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Duomenų lapai: 752091222GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752091222GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752091222GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80284 pcs Duomenų lapas 752091222GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752091222G
752091222G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Sandelyje: 5537 pcs
parsisiųsti: 752091222G.pdf
RFQ
752091222JPTR13
752091222JPTR13
Sandelyje: 68611 pcs
parsisiųsti: 752091222JPTR13.pdf
RFQ
752091222JP
752091222JP
parsisiųsti: 752091222JP.pdf