752091104JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091104JPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752091104JPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
Duomenų lapai: 752091104JPTR13.pdf
  • Pranešimas
752091104JPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752091104JPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82303 pcs Duomenų lapas 752091104JPTR13.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 100k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT