752091103JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091103JPTR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752091103JPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Duomenų lapai: 752091103JPTR13.pdf
  • Pranešimas
752091103JPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752091103JPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81913 pcs Duomenų lapas 752091103JPTR13.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752091104GPTR13
752091104GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
Sandelyje: 86461 pcs
parsisiųsti: 752091104GPTR13.pdf
RFQ
752091104G
752091104G
Sandelyje: 4413 pcs
parsisiųsti: 752091104G.pdf
RFQ
752091103GPTR7
752091103GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
parsisiųsti: 752091103GPTR7.pdf
parsisiųsti: 752091104GPTR7.pdf
752091103JP
752091103JP