752091101GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091101GTR7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752091101GTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT
Duomenų lapai: 752091101GTR7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
752091101GTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752091101GTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4224 pcs Duomenų lapas 752091101GTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SRT Kiti vardai 752-091-100TR
752091101GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 9 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm)
Išsamus aprašymas 100 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Circuit Type Bussed
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752091102G
752091102G
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SRT