752083222GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752083222GTR7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752083222GTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SRT
Duomenų lapai: 752083222GTR7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
752083222GTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752083222GTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4166 pcs Duomenų lapas 752083222GTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Kiti vardai 752-083-2.2KTR
752083222GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm)
Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Circuit Type Isolated
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752083222GP
752083222GP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SRT
Sandelyje: 54412 pcs
parsisiųsti: 752083222GP.pdf
RFQ
752083330GPTR7
752083330GPTR7
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SRT
Sandelyje: 70845 pcs
parsisiųsti: 752083330GPTR7.pdf
RFQ
752083222G
752083222G