752083102JPTR7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752083102JPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
Duomenų lapai: 752083102JPTR7.pdf
  • Pranešimas
752083102JPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752083102JPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71704 pcs Duomenų lapas 752083102JPTR7.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 160mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 1k Ohm ±5% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Circuit Type Isolated Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752083102GPTR13
752083102GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
Sandelyje: 90551 pcs
parsisiųsti: 752083102GPTR13.pdf
RFQ
752083103G
752083103G
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SRT