752081223GPTR7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752081223GPTR7
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT
Duomenų lapai: 752081223GPTR7.pdf
  • Pranešimas
752081223GPTR7 specifikacijos
Dalies numeris 752081223GPTR7 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59327 pcs Duomenų lapas 752081223GPTR7.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 22k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT